Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Czerwiec 2025 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2025

W tym miesiącu pojawia się dużo idealistycznych planów! Rzeczywiście, energie w Bliźniętach, Słońcu do 21., Merkurego i Jowiszu do 8, ułatwiają to przebudzenie, które odczuwasz. Wenus, Twoja planeta, w Baranie od 1. do 6., wpływa na Twoje życie małżeńskie, a następnie wsuwa się w obszar związany z Twoją psychiką, Twoimi sekretami, może musisz zrozumieć co się dzieje na poziomie emocjonalnym lub finansowym? Mars aż do 17-tego zapoczątkuje piękne, szczere przyjaźnie lub wpłynie na realizację wspólnego projektu, atmosfera staje się trochę bardziej złożona, możesz spróbować ukryć swoje działania przed oczami innych. Saturn i Neptun obserwują Twój znak, narzucając poważny, trwały związek i szczerą relację. Będziesz miał wybór czy skorzystać z tego, czym inni będą chcieli się z Tobą podzielić, nie próbuj jednak wszystkiego zrozumieć. Pluton wywiera mocny wpływ na Twój związek lub rodzinę.

Miłość

Pierwsze dwa tygodnie zapowiadają się raczej łatwo; Twoje uczucia są namiętne przynajmniej do 6., a Twoje pragnienia wydają się wyjątkowo trudne do zrealizowania. Następnie, Wenus zbliża się do Byka, jesteś bardzo czuły, ale także zazdrosny i niepewny, podczas gdy Mars 17. spotyka się z Panną i sprawia, że ogarnia Cię niemal paraliżująca nieśmiałość. Bądź jednak twardy!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc obfituje w nowe wyzwania, a wiele z nich będzie bardzo korzystnych w dłuższej perspektywie. Dbaj o swoje dyplomatyczne podejście, działaj z pomocą innych, a nie przeciwko nim!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko