Dzisiaj, Czwartek 13 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Grudzień 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 13/08/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2018

Grudzień będzie dla Ciebie miesiącem pełnym napiętej atmosfery, nieprzewidzianych wydarzeń i niespodzianek. Twój spokojny charakter może być zagrożony, bardzo możliwe, że stracisz swoją legendarną wręcz cierpliwość. Znajdziesz się w obecności dziwnych dla Ciebie osób, które mogą Cię zdestabilizować, wymuszając na Tobie zmianę nawyków i rezygnację z niektórych zdobyczy. W tym miesiącu może panować nieporozumienie. Będziesz mieć również do czynienia z pewną formą manipulacji. Miej więc oczy szeroko otwarte i pamiętaj o zachowaniu zimnej krwi. Uporządkuj wszystko to, czego się od Ciebie wymaga. Zmiany, które są Ci proponowane, nie są tylko i wyłącznie negatywne. Inni powinni szanować jednak Twoje tempo działania. Nie bój się odmówić wszystkiego, co zostało lub ma zostać stworzone w pośpiechu. Jeśli otworzysz się na nowości, dotrze do Ciebie fala kreatywności.

Miłość

Czeka Cię wiele okazji do spotkań, ale Ty wolisz bardziej skupić się na przetestowaniu swojego uroku osobistego niż na poważne zaangażowanie.

Nasza rada dla Ciebie

Wiele zmian pojawi się w Twoim życiu w tym miesiącu. Może dojść zarówno do przewrócenia Twojej codzienności do góry nogami, jak i do pozytywnych możliwości. Pamiętaj, aby nie zamknąć się na wszystkie propozycje - zachowaj otwartość umysłu, aby dobrze przeanalizować pozytywne i negatywne strony tych okazji.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko