Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Horoskop dla Wodnik na Grudzień 2018

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2018

Poczujesz ogromną potrzebę szczerości i autentyczności. Zdefiniujesz na nowo swoje priorytety, które byłyby w zgodzie z Twoim wewnętrznym "ja". Będziesz mieć wrażenie, że wszystko, czego do tej pory dokonałeś w życiu, stąło się za pośrednictwem nie Twoich własnych wyborów, a decyzji podjętych przez Twoją rodzinę lub osoby posiadające władzę. Dzisiaj dochodzisz do punktu, w którym pragniesz uwolnić się z tych wpływów i rozpocząć podążanie swoją własną ścieżką. W pracy przybliżysz się do zajęć, które bardziej odpowiadają Twoim wartościom i temu, co chcesz robić w życiu. Jeśli zaś nie będzie to możliwe w życiu zawodowym, te wpływy będą odzwierciedlone w wyborze nowej pasji lub w zdecydowaniu się na działania, które pozwolą na zaspokojenie tych potrzeb. Nie wahasz się korzystać z Twoich umiejętności.

Miłość

W tym miesiącu skupisz się na wielu osobistych projektach, na których tak bardzo Ci zależy...

Nasza rada dla Ciebie

Kieruje Tobą motywacja, aby całkowicie usunąć ze swojego życia negatywne wpływy, które przeszkadzałyby Ci w podjęciu ważnych decyzji w życiu. Wsłuchaj się w to, czego naprawdę pragniesz. Unikaj jednak bezpośrednich konfrontacji z osobami mającymi jakąś władzę. Wykorzystaj swoją energię na realizację priorytetów.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko