Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Grudzień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

Najważniejsze w grudniu tego roku będą relacje z innymi. Merkury, Twoja planeta, przejdzie do Skorpiona, zwiększając przy tym Twoje pragnienie ostrych dyskusji! Pomoże mu w tym również Mars w Skorpionie. Twoje najbliższe otoczenie również odczuje te same wpływy od 10 grudnia. Słońce w Strzelcu do 22 grudnia zwiększy znaczenie rodziny i domu w Twoich oczach. Słońce w Koziorożcu, Jowisz, Saturn i Pluton sprawią następnie, że najważniejsza stanie się ta druga połówka lub dzieci. Pragniesz stworzyć coś trwałego. Niezależnie od tego, czego to może dotyczyć, niebo wspiera Cię w tym przedsięwzięciu. Jeśli jesteś z drugiej dekady, dojdzie do zmian w Twoim życiu uczuciowym, czy tego chcesz, czy nie.

Miłość

Do 20 grudnia gwiazdy pozwolą Ci w pełni cieszyć się emocjonalnym szczęściem, a Wenus w Koziorożcu zwiększy Twoją potrzebę stabilności i zapuszczenia korzeni. Mars zintensyfikuje relacje miłosne, które nie raz Cię zaskoczą. Po 21 grudnia, zwłaszcza jeśli jesteś z ostatniej dekady, zostaniesz zauroczony osobą z Twojej pracy lub po prostu Twoją pracą.

Nasza rada dla Ciebie

Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować plany i cele na ten miesiąc. Może to jednak doprowadzić do zmniejszenia pokładów energii, nie zapomnij o odpoczynku. Możesz zostać poproszony o wybranie między pracą a domem.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko