Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Grudzień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

W tym miesiącu kieruje Tobą przede wszystkim kreatywność! Do 22 grudnia skupisz się na pracy i codzienności. Następnie Słońce w Koziorożcu sprawi, że na pierwszy plan wyjdzie Twój związek. Jesteś pełen intuicji (Merkury w Skorpionie) i kreatywności (Mars w Skorpionie), a Twoje umiejętności prawie nie znają granic. Od 10 grudnia jeszcze bardziej skupisz się na swojej pracy lub na zdrowiu. Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu wciąż mają wobec Ciebie dobre plany: zmieniają one w delikatny sposób wszelkie relacje związane z partnerstwem. Bądź spokojny, są to tylko i wyłącznie pozytywne wpływy. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Twoje relacje przyjacielskie i Twoje plany zaznają wiele niespodzianek ze strony planety Uran, będącej w gwiazdozbiorze Byka. Przygotuj się na nieznane!

Miłość

Szaleństwo w miłości do 20 grudnia! Wenus w Koziorożcu, w pięknym aspekcie do Marsa w Skorpionie (poza trzecią dekadą) sprawi, że kochasz i jesteś kochany! Po 21 grudnia Twoja wrażliwość może doprowadzić do kilku scen zazdrości. Nie pozwól, aby zepsuło to piękną równowagę.

Nasza rada dla Ciebie

Wszechświat sprzyja Twoim działaniom w tym miesiącu. Nie pozwól, aby przeszłość je hamowała, nawet jeśli jest to trudne. Twoja przyszłość jest przed Tobą, a nie w zżółkniałych zdjęciach. Otwórz się więc na nowe możliwości!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko