Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Grudzień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

Przyjaźń i przeznaczenie to dwa słowa klucze tego miesiąca! Słońce Strzelca w pięknym aspekcie do Twojego gwiazdozbioru wysyła Ci energię i obdarza entuzjazmem aż do 22 grudnia! Plany związane z przyjaźnią zyskają na wpływach gwiazd. Mars i Merkury w Skorpionie, w kwadraturze do Twojego znaku, może doprowadzić do kilku konfliktów w kwestiach profesjonalnych. Warto wtedy uzbroić się w cierpliwość, potrwa to prawdopodobnie do 9 grudnia. Po tej dacie Merkury przejdzie do innego znaku i jeszcze lepiej wpłynie na przyjacielskie relacje. Bądź czujny w kwestiach związanych z finansami, Neptun może popsuć Ci kilka planów. Dla pierwszej dekady, Uran w Byku może doprowadzić do nieprzyjemnych zmian lub kryzysów w rodzinie. Warto wtedy dostosować się do danej sytuacji.

Miłość

Do 20 grudnia, uczucia pełne będą sekretów. Wenus dołączy do Jowisza, Saturna i Plutona, co sprawi, że życie miłosne stanie się niezwykle bogate, intensywne i pełne przemyśleń. Czy są to uczucia platoniczne? Czy jesteś w związku, o którym nikt nie wie? Od 20 grudnia Wenus w Twoim znaku skłoni Cię do podjęcia decyzji, a może nawet zadeklarowania uczuć. Bądź jednak czujny, gdyż energia Marsa może doprowadzić Cię do błędów.

Nasza rada dla Ciebie

Niezależnie od tego, czy tego chcesz, czy nie, wpływ planet na Twoje życie doprowadzi do wielu zmian. Zaakceptuj ten delikatny chaos i spróbuj się do niego dostosować, życie nie zawsze jest tylko kolorowe.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko