Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

i ekspansja cię czeka, drogi Lwie! Twój sektor emocjonalny oświetl Strzelec i Słońce aż do 21-go i Merkury - do 20-go. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, czy nie, zakochany czy nie, twoje serce będzie mocniej biło. Wenus w Strzelcu, od 16-go do 31-go, spowoduje przypływ pięknej i sentymentalnej energii! Wcześniej z aury tej pięknej planety korzystał twój dom. Mars w Baranie, harmonizujący z twoim znakiem, wzbudzi pragnienie podróżowania, poszerzania swojej świadomości, chęci nauki. W ostatniej dekadzie, Jowisz i Saturn, poczynając od 18-go, dadzą nowe światło na sprawy zawodowe, a w Wodniku pojawią się nowe relacje. Uran wstrząśnie twoim losem: wskaże szansę lub ostre zakręty: dostosuj się! Od 22-go do 31-go codzienna rutyna pochłonie Cię całkowicie.

Miłość

Wspaniała energia w służbie twojej zmysłowości i dobrego samopoczucia. Wenus w Skorpionie może obudzić twoją zazdrość, szczególnie w domu, nie bądź zbyt asekuracyjny! Od 16-go miłośc, będzie bardziej pogodna, optymistyczna, otwarta i wspaniałomyślna! Te cechy, które w naturalny sposób posiadasz, sprawią, że będziesz niekwestionowanym królem, tętniącego życiem serca tego znaku!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc będzie przyjemny! Skończysz rok obdarowany przez niebo wizją pięknej przyszłości. W okresie świątecznym powinieneś czuć się rozpieszczany ponad miarę. Wesołych Świąt!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko