Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Skupisz się na relacjach i codziennych sprawach, drogi Raku! Twój obszar związany z pracą ożywią promienie Słońca w Strzelcu do 21-go i Merkurego do 20-go. Bądź praktyczny! Mars w Baranie uaktywni twoją społeczno-zawodową rolę. Bądź pragmatyczny! W ostatniej dekadzie, twoje wewnętrzne ja będzie nadal reagowało na narzucone, przez ciężkie planety, zmiany. Jednak Jowisz i Saturn przybywają do Wodnika już 19-go, dzięki czemu w ostatniej dekadzie będziesz mógł pożegnać się z presją! Z drugiej strony, te energie zatrzęsą twoim związkom z pieniędzmi, seksualnością i tajemnicą życia. Wenus wzmacnia twoją miłośc aż do 15-go, po czym łagodzi codzienną rutynę. W pierwszej dekadzie odnowisz swoje grono znajomych, a w drugiej zwrócisz uwagę na kwestie duchowe. Od 22-go do 31-go Koziorożec zwróci ci życie intymne, teraz będziesz miał wybór!

Miłość

Aż do 15-go będziesz w świetnej emocjonalnej formie! Wenus w Skorpionie, w pięknej postaci twojego znaku, rozbudzi na nowo pasję i subtelną aktywność! Twoje libido jest silne i pełne energii, daj odpocząć partnerowi! Od 16-go do 31-go, będą ci towarzyszyć radosne, optymistyczne, pozbawione małostkowości emocje. Twoje codzienne życie będzie super, tak jak ty!

Nasza rada dla Ciebie

W ostatniej dekadzie oddasz się relaksowi, podczas gdy cały znak aktywnie będzie kończyć ten rok. Za to pierwsza dekada to potężne impulsy z niebios - nie bój się ich, po prostu odrób tę lekcję. Przyjemny koniec roku!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko