Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Charyzma i piękna energia, drogi Skorpionie! Słońce i Merkury w Strzelcu do 21-go oraz Wenus od 16-go przyniosą uroczystości! Aż do 15-go, Wenus, w twoim znaku, oświetlać będzie twoją magnetyczną osobowość. Otrzymasz wsparcie od Marsa w Baranie. Od 19-go Saturn i Jowisz wprowadzą swoje rady do spraw mieszkaniowych lub rodzinnych. Pluton kontynuuje przeprowadzanie korzystnej intelektualnej metamorfozy. Uran odmieni twój intymny związek na początku twojego znaku. Sposób w jaki okazujesz miłośc, w drugiej dekadzie, otworzy przed tobą wspaniały romantyzm. Od 22-go do 31-go, energie Koziorożca zapowiadają miłe kontakty i przyjemne, świąteczne podróże. Twoje poczucie własnej wartości będzie dobre i mocne, co ucieszy otaczające cię osoby. Wesołych Świąt!

Miłość

Do 15-go, pod wpływem Wenus, będziesz jaśniał w swoim związku! Twój seksapil powinien być w zenicie i pozwolić na łatwe życie miłosne. Jednak będziesz musiał okiełznać swój popęd płciowy, aby pozostać konstruktywnym i szczęśliwym. Możesz obudzić w sobie lekką zazdrość - bądź ostrożny, żeby nie zmusić swojego partnera do ucieczki. Byłoby szkoda!

Nasza rada dla Ciebie

Kończysz rok z Wenus, która towarzyszy ci przez pół miesiąca, a Mars poprawia twoje codzienne życie. Tylko w pierwszej dekadzie będziesz musiał zadbać o dom i rodzinne relacje.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko