Dzisiaj, Czwartek 13 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Grudzień 2020

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 13/08/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Optymizm i relacje będą ważne, droga Wago! Aż do 21-go, Słońce i Merkury w Strzelcu będzie wzmacniał twój umysł optymizm! Przed tobą, Mars w Baranie, ustąpi miejsca intymności lub związkowi. Zakończysz sprawy rodzinne lub mieszkalne w trzeciej dekadzie. Natomiast pierwsza dekada rozpocznie nowy rozdział z emocjami, podstawą i realizacją. Wenus do 15-go może przynieść podwyżkę zarobków, a następnie od 16-go do 21-go postawi na twój związek i podróże. Już 22-go, Słońce i Merkury w Koziorożcu skupią twoją uwagę na domu lub relacjach rodzinnych. Nie złość się na małe przewinienia. Twoja znakomita dyplomacja powinna pomóc ci uspokoić sprawy pod koniec roku. Wesołych świąt!

Miłość

Twoje życie uczuciowe powinno być aktywne i satysfakcjonujące, jeśli zaakceptujesz opinie drugiej połowy i innych. Zresztą taki właśnie masz charakter. Wenus w Skorpionie, aż do 16-go, rozbudzi w tobie lekką zazdrość. Poza tym, między tobą a innymi piękna harmonia, a Wenus w Strzelcu i Mars w Baranie sprzyjają takiej zgodzie serca i ciała.

Nasza rada dla Ciebie

Płyną do ciebie energie planet! Jowisz i Saturn w twoim znaku umożliwią ewolucję w sprawach emocjonalnych. Przywitaj szczęście, które przyjdzie i pozwól reszcie odejść. Piękny prezent na Boże Narodzenie!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko