Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Optymizm i relacje będą ważne, droga Wago! Aż do 21-go, Słońce i Merkury w Strzelcu będzie wzmacniał twój umysł optymizm! Przed tobą, Mars w Baranie, ustąpi miejsca intymności lub związkowi. Zakończysz sprawy rodzinne lub mieszkalne w trzeciej dekadzie. Natomiast pierwsza dekada rozpocznie nowy rozdział z emocjami, podstawą i realizacją. Wenus do 15-go może przynieść podwyżkę zarobków, a następnie od 16-go do 21-go postawi na twój związek i podróże. Już 22-go, Słońce i Merkury w Koziorożcu skupią twoją uwagę na domu lub relacjach rodzinnych. Nie złość się na małe przewinienia. Twoja znakomita dyplomacja powinna pomóc ci uspokoić sprawy pod koniec roku. Wesołych świąt!

Miłość

Twoje życie uczuciowe powinno być aktywne i satysfakcjonujące, jeśli zaakceptujesz opinie drugiej połowy i innych. Zresztą taki właśnie masz charakter. Wenus w Skorpionie, aż do 16-go, rozbudzi w tobie lekką zazdrość. Poza tym, między tobą a innymi piękna harmonia, a Wenus w Strzelcu i Mars w Baranie sprzyjają takiej zgodzie serca i ciała.

Nasza rada dla Ciebie

Płyną do ciebie energie planet! Jowisz i Saturn w twoim znaku umożliwią ewolucję w sprawach emocjonalnych. Przywitaj szczęście, które przyjdzie i pozwól reszcie odejść. Piękny prezent na Boże Narodzenie!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko