Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Grudzień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2021

RakTo piękny czas dla ciebie, drogi Raku. Na początku miesiąca jesteś trochę drażliwy i nieśmiały. Jeśli podejdziemy do tematu twojej nadwrażliwości, wydaje się, że w tym miesiącu nic się nie zmienia. Decydując się na rozmowę jesteś mniej defensywny, a relacje z innymi są poprawne. Pojawiają się nowe możliwości, gwiazdy oferują ci prawdziwy prezent. Od drugiego tygodnia przeważa twoja ambicja, ale bez obaw, Jesteś pewny siebie. Grudzień to miesiąc triumfu. Realizują się zarówno zawodowe, jak i osobiste projekty. Twoje uczucia są ustabilizowane, twoja miłośc w pełni cię zadowala. Decydujesz się podążać za swoimi instynktami. Ufając intuicji przełamujesz wszelkie bariery. Ten okres sprzyja spotkaniom rodzinnym. Otoczenie przez bliskich daje ci ogromną radość.

Miłość

W tym miesiącu nie można się tobie oprzeć. Kierujesz się swoimi pragnieniami, czujesz miłośc w powietrzu. Postanawiasz poszerzyć swoje horyzonty, aby czerpać więcej z miłości. Uwielbiasz słuchać innych, a twoje wypowiedzi są spontaniczne i szczere. Uważaj, aby nie spalić za sobą mostów. Jesteś w niesamowicie dobrej formie.

Nasza rada dla Ciebie

Twoje możliwości są liczne i zróżnicowane. Możesz się cieszyć, ponieważ jest to okres korzystny z każdego punktu widzenia, energie cię wspierają. Nie wahaj się realizować nowych projektów, zaufaj swojemu przeznaczeniu.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko