Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Grudzień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2022

Planety rozpoczęły działalność w tym miesiącu. Wygląda na to, że są święta. Robisz miejsce na lenistwo. Od 6 grudnia okres ten jest przyjemny, jeśli chodzi o twoje obowiązki, decydujesz się zwolnić; jest to zasłużony odpoczynek, reszta ciała i ducha. Ostatnio uświadomiłeś sobie, że twoje priorytety mają pierwszeństwo przed życiem rodzinnym, nie było to łatwe do zaakceptowania. Więc trafiłeś w stół, decydując się na zmianę tego wszystkiego. A jeśli powrót do podstaw wydaje ci się bardziej odpowiedni? Rozważanie różnych rzeczy z pewnością prowadzi do pewnych kompromisów, ale pozostajesz bardzo otwarty na zmiany. Ważna jest dla ciebie pewna elastyczność.

Miłość

W miłości jesteś spokojny; nie masz trudności z zaakceptowaniem wyborów innych. Mówi się o tobie, że uzewnętrzniasz swoje uczucia; spróbujesz udowodnić coś przeciwnego. Od siódmego jesteś dostępny dla ludzi, których kochasz, dokonujesz wyboru za pomcą serca. Możesz być bardzo zaskakujący, gwarantowany efekt.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli dla pewnych wyborów ryzykujesz, to dlatego, że wciąż nie jesteś zdecydowany; nie spiesz się, jeśli to konieczne. Omiń uprzedzenia, rób to, co dobrze robisz. Pomyśl o swoich osobistych celach.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko