Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Grudzień 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

Twojemu samopoczuciu sprzyjają energie pochodzące z Byka i Koziorożca. Nie są już wzmacniane przez Marsa w Skorpionie, ale przez Wenus, która pojawia się w tym znaku od 5. do 29. Twoja intuicja podpowiada ci jak warto postąpić. To twoje uczucia będą twoimi najlepszymi przewodnikami. Dzięki wsparciu twoich bliskich twoje życie jest spokojniejsze i bardziej komfortowe. Niestety, energie pochodzące od Strzelca są wzmacniane przez Marsa do 31. Będziesz musiał walczyć przeciwko tym energiom, jeśli naprawdę chcesz uzyskać to, czego pożądasz. Aby odnieść sukces, szanuj ludzi, którzy cię wspierają i odejdź się od tych, którzy cię demotywują.

Miłość

Energie Strzelca mają skłonność do utraty kontroli. Na szczęście Wenus w Skorpionie interweniuje, abyś wrócił na właściwą ścieżkę. W tym miesiącu, choć pokusa jest silna, oprzyj sie zewnętrznym wpływom. Zaufaj osobom, które są lojalne i szczere.

Nasza rada dla Ciebie

Twój sukces polega na tym, że nigdy nie rezygnujesz. W tym miesiącu skup się na ludziach, którzy podzielają te same wartości, co ty. Dzięki temu wszystko będzie dobrze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko