Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Grudzień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

Mars jest w twoim znaku. To samo dotyczy Słońca od 1. do 22. Co do Merkurego, pojawia się w Strzelcu 1. i zostaje do 24. Te energie dają ci środki i szanse, aby zacząć od nowa we własciwy sposób. Motywują cię do odzyskania pełnej wolności. Niestety, Saturn wciąż tu jest. Jego misją jest komplikowanie sytuacji, co może doprowadzić cię w ślepy zaułek. Jeśli więc utkniesz w miejscu, nie używaj siły. Dlaczego? Ponieważ jest to znak, że to, co robisz nie pasuje do sytuacji. Jednak gdy tylko wszystko zacznie zmierzać we właściwym kierunku, odniesiesz wielki sukces.

Miłość

Uczucia nie są dla ciebie zmartwieniem. Ich temat przywołuje wspomnienia z przeszłości, o których chcesz zapomnieć. Jesteś więc bardziej zalotny, ponieważ tak naprawdę nie chcesz być w związku, który cię ogranicza. Wszystko może się jednak zmienić pod koniec miesiąca.

Nasza rada dla Ciebie

Gwiazdy pozwalają odzyskać wolność, ale tylko do pewnego stopnia. Nie próbuj wyprzedzać czasu, jeśli chcesz uniknąć porażki.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko