Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2023 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

Mars i Słońce w Strzelcu są twoimi towarzyszami podróży. Te entuzjastyczne, pozytywne i szczęśliwe energie pobudzają cię do działania. Wciągają cię w akcję, dzięki czemu poznajesz ludzi i dostrzegasz tych, których znasz. Dzięki tym dobrym falom wahasz się mniej niż zwykle. Odważ się podejmować decyzje! Posiadanie projektów, przyjaciół i pomysłów daje ci poczucie szczęścia. W tym obiecującym klimacie możesz zastanawiać się, na czym polega problem. Jest wywolywany przez Merkurego w Koziorożcu między 2. a 23. Jego wpływy prowadzą do trudnych dyskusji. Ludzie starają się cię pocieszyć. Od 14. energia Merkurego nadal dominuje. W tym miesiącu skup się na tym, co pozytywne i na ludziach, którzy pobudzają cię do działania!

Miłość

Twoja uczucia są pod przewodnictwem Wenus w Skorpionie. To, co piękne, ma na ciebie niewielki wpływ, ale może oddziaływać na twoje otoczenie lub małżonka. Uczucia milczą. Niektóre osoby mogą być bardziej zaborcze niż zwykle. Zachowaj spokój, czekając na lepsze dni.

Nasza rada dla Ciebie

Rozwijasz się w pozytywnym i przyjemnym klimacie. Twoje zalety są doceniane i zauważane. W tym okresie nie daj się zniechęcić pesymistycznym podejściem innych.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko