Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2024 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Mars kontynuuje swoją podróż w Lwie do 31., a Wenus osiedla się w Wodniku od 8 do 31. Jego energie są niesamowite! Jesteś jednak zbyt niecierpliwy. Działasz za szybko. Czujesz się ograniczony przez skomplikowane sytuacje. Nie jesteś zbyt pobłażliwy wobec niektórych ludzi, którzy mają tendencję do denerwowania cię! Niestety, z Plutonem w pobliżu, twoje reakcje będą ostrzejsze, niż myślisz. Jeśli więc chcesz uniknąć szkód, uspokój się i bądź rozsądny. Saturn popycha cię do inteligentnego oceniania trudnych sytuacji. W ten sposób uwolnisz się od nich, ale bez poważnego kryzysu.

Miłość

Wenus w Koziorożcu, idzie w twoim kierunku. Ale od 8. Wenus w Wodniku działa na twoją niekorzyść. W rezultacie możesz czuć się skrzywdzony lub odsunięty na bok. Twoje pole manewru jest zmniejszone. Możesz jednak złagodzić najbardziej intensywne napięcia, angażując się mniej niż zwykle.

Nasza rada dla Ciebie

Nie kuś losu, ponieważ doprowadzi cię to w ślepy zaułek. Cofnij się o krok i poczekaj na przybycie Słońca do Koziorożca, które jest zaplanowane na 22.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko