Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021




Horoskop

Horoskop dla Lew na Grudzień 2024

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Mars kontynuuje podróż w twoim znaku do 31. Powiązany z Jowiszem w Bliźniętach, daje ci duże możliwości. Motywuje cię do poznawania ludzi i otoczenia. Zachęca cię do wykorzystania pojawiających się okazji i do realizacji swoich pomysłów. Dzięki cennej pomocy Merkurego w Strzelcu właściwe słowa padają we właściwym czasie. Dzięki pozytywnym i pobudzającym energiom okazujesz hojność. Kiedy jest to konieczne, przeciwstawiasz się stereotypom. Działanie cię motywuje. Czujesz, że potrafisz zdziałać cuda. Niestety energie Wenus w Wodniku mogą narazić wszystko na szwank. Aby tego uniknąć, bądź bardziej zharmonizowany z niektórymi ludźmi. Nie mów im wszystkiego. Daj im czas na poukładanie swoich myśli.

Miłość

Energie emanujące z Marsa i Wenus zapowiadają komplikacje i pogorszenie sytuacji. Zagrożenia te nie są jednak nieuniknione. Możesz je złagodzić, kontrolując intensywność swoich uczuć i pragnień. Czyniąc to, twoja miłosć odnajdzie swoje miejsce w twoim życiu.

Nasza rada dla Ciebie

Poczucie, że wszystko się udaje, dodaje skrzydeł. To dobrze. Ogranicz jednak swoje emocje wobec niektórych osób. Pozwoli ci to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko