Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Grudzień 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Mars kontynuuje podróż w twoim znaku do 31. Powiązany z Jowiszem w Bliźniętach, daje ci duże możliwości. Motywuje cię do poznawania ludzi i otoczenia. Zachęca cię do wykorzystania pojawiających się okazji i do realizacji swoich pomysłów. Dzięki cennej pomocy Merkurego w Strzelcu właściwe słowa padają we właściwym czasie. Dzięki pozytywnym i pobudzającym energiom okazujesz hojność. Kiedy jest to konieczne, przeciwstawiasz się stereotypom. Działanie cię motywuje. Czujesz, że potrafisz zdziałać cuda. Niestety energie Wenus w Wodniku mogą narazić wszystko na szwank. Aby tego uniknąć, bądź bardziej zharmonizowany z niektórymi ludźmi. Nie mów im wszystkiego. Daj im czas na poukładanie swoich myśli.

Miłość

Energie emanujące z Marsa i Wenus zapowiadają komplikacje i pogorszenie sytuacji. Zagrożenia te nie są jednak nieuniknione. Możesz je złagodzić, kontrolując intensywność swoich uczuć i pragnień. Czyniąc to, twoja miłosć odnajdzie swoje miejsce w twoim życiu.

Nasza rada dla Ciebie

Poczucie, że wszystko się udaje, dodaje skrzydeł. To dobrze. Ogranicz jednak swoje emocje wobec niektórych osób. Pozwoli ci to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko