Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Odjazd Plutona do Wodnika pozostawia cię z Saturnem i Neptunem w Rybach, Uranem w Byku oraz Wenus w Koziorożcu aż do 7. W wyniku tego, dysonanse emanujące z Jowisza w Bliźniętach i Merkurego w Strzelcu nabierają siły. Skłaniają cię do myślenia, że nic nie idzie we właściwym kierunku. W najgorszych dniach mogą skłonić cię do kwestionowania swoich decyzji. Niestety, spowodowałoby to niepotrzebne komplikacje. Dlatego, aby uniknąć tych przykrości, skoncentruj się na swoich celach. Jeśli czujesz, że atmosfera jest napięta, trzymaj się mocno do 22, kiedy Słońce wkracza do Koziorożca. Jeśli naprawdę ciężko ci wytrzymać, zainspiruj się Marsem w Lwie, który sugeruje, abyś się zabawił, pozostając rozsądnym.

Miesięczny Horoskop Grudzień 2024 dla Ryby
Idź do

  Miłość

  Do 7, Wenus zapewnia trwałość waszej miłości. Później, podczas swojego pobytu w Wodniku, narzuca im czas odpoczynku. Więzy zaczynają się rozluźniać. Osoby mogą się czasowo lub na zawsze oddalić. Skorzystaj z okazji, aby obiektywnie i racjonalnie zanalizować swoje uczucia i zainteresowania.

  W związku

  Mimo że waszy związek ma przed sobą piękne lata, możecie mieć wątpliwości. Dlatego jest prawdopodobne, że wasze uczucia i te drugiej osoby zostaną poruszone. Po serii nieporozumień, w końcu się zrozumiecie.

  Singiel

  Z dziwnych powodów możesz myśleć, że miłość nie jest dla Ciebie stworzona, albo że ideał nie istnieje. To w pewnym stopniu prawda do 21. Potem pojawienie się osoby, którą dobrze znasz, przywraca Ci uśmiech na twarz.

  Kariera / Finanse

  Twoje zawodowe ideały doprowadzają Cię aż do 21 maja, ale z nastrojami wahającymi się i mnóstwem zmartwień! Mars w Lwie od 5 zajmuje obszar pracy, co wskazuje na to, że czeka Cię wiele pracy i równie wiele trudności, z którymi musisz się zmierzyć! Wykorzystaj swoją wytrwałość i wiarę, by stawić czoło przed Tobą stojącym wyzwaniom. Do 7 marca Wenus może ułatwić zdobywanie wsparcia w relacjach w razie potrzeby, podczas gdy Uran inspirować Cię będzie oryginalnymi pomysłami zdolnymi zaskoczyć w dobrym sensie Twojego szefa lub współpracownika. Od 21 marca odzyskujesz kontrolę, nie odpuszczaj!

  Porady na miesiąc

  Zrób sobie przerwę i znajdź chwilę dla siebie. To da szansę zaufanej osobie, aby zbliżyła się do ciebie.

  Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.