Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na na Grudzień 2024 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Odejście Plutona do Wodnika pozostawia cię z Saturnem i Neptunem w Rybach, Uranem w Byku i Wenus w Koziorożcu do 7. Tym samym energie, które emanują od Jowisza w Bliźniętach i Merkurego w Strzelcu odzyskują wigor. Sprawiają jednak, że myślisz, że nic nie idzie w dobrym kierunku. W najgorsze dni mogą sprawić, że będziesz kwestionować swoje decyzje. Niestety, spowodowałoby to niepotrzebne komplikacje. Aby uniknąć tych niedogodności, skoncentruj się na swoich celach. Jeśli uważasz, że atmosfera jest trudna, poczekaj do 22. Słońce przybywa do Koziorożca. Jeśli naprawdę masz problemy z pracą, zaczerp inspirację z Marsa w Lwie, który sugeruje, byś zwolnił i pozostał rozsądny.

Miłość

Do 7. Wenus zapewnia trwałość twoich uczuć. Następnie, podczas pobytu w Wodniku, sugeruje, że to czas na odpoczynek. Relacje słabną. Ludzie się zmieniają. Skorzystaj z okazji, aby wypowiedzieć się na temat swoich uczuć i poglądów.

Nasza rada dla Ciebie

Zrób sobie przerwę i poświęć czas, aby pobyć ze sobą sam na sam. To da ci szansę, aby ktoś, komu ufasz, zbliżył się do ciebie.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko