Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Koniec roku emocjonalny lub kreatywny! Energia w Strzelcu pobudza twoje serce do 21, odczuwasz pragnienie miłości lub pragnienie udowodnienia swojej wartości. Merkury do 11 może zakłócać twoje życie domowe lub rodzinne ostrymi słowami. Następnie planeta przechodzi do Strzelca, co sprawia, że wymiana zdań staje się harmonijna. Saturn i Neptun w Rybach pomagają ci w strukturyzacji lub wprowadzaniu zmian, które przewidujesz. Uran (ostatni dekanat) w kwadracie z twoim znakiem może przynieść ci kilka stresujących chwil zawodowych, zachowaj dystans. Umowa lub intymne partnerstwo otrzymuje potężną energię Plutona: negocjuj! Od 21 energie w Koziorożcu wzmacniają twoje codzienne życie, które zapowiada się radosne. Wykonasz wszystkie zadania z talentem!

Miesięczny Horoskop Grudzień 2025 dla Lew
Idź do

  Miłość

  Pasjonująca para Wenus i Mars w Strzelcu do 15 sprzyja swobodnie twojemu życiu miłosnemu. Odnosisz sukcesy, emanując zapałem i urokiem, twoja ciepła osobowość powinna robić wrażenie na otoczeniu. Kiedy planety przechodzą do Koziorożca, będziesz troszkę tajemniczy, ale zawsze równie atrakcyjny.

  W związku

  Wasza bliskość wydaje się oczywista na ten koniec roku. Pamiętajcie jednak, aby komunikować się jednoznacznie do 11 grudnia - Merkury w Skorpionie pod kątem waszego znaku może podsycić ognisko zbyt ostrymi słowami.

  Singiel

  Aż do 15, spełniając swoje marzenie o podboju, poczujesz się duszą rycerza zdolnego zdobyć serce swojej pięknej! Będziesz gotowy na kilka niegrzeczności, jeśli to konieczne, uwaga! Miłość może pojawić się w twoim codziennym życiu lub w pracy.

  Kariera / Finanse

  Weź los na loterii, twoje szanse są realne. Twój stan majątkowy wydaje się stabilny, ale bądź ostrożny w pracy, zdarzenia nieprzewidziane są prawdopodobne i być może nie będą w twoim guście. Jest korzystny czas na renegocjację umowy, dla pierwszego dekantu, czytaj uważnie między wierszami i nie spodziewaj się zbyt wiele pomocy z zewnątrz.

  Porady na miesiąc

  Pogoda będzie wszystko, ale nie zimna! Ciesz się tymi promiennymi energiami, które podkreślają Twą serdeczną osobowość. Mądrze przyjmij kilka zawodowych ograniczeń, a rozwiązują się one szybciej.

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.