Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Zapowiada się zakończenie roku pełne wrażeń i emocji! Energie Strzelca pobudzają Twoje serce do 21-go, pragniesz szczerze kochać lub udowodnić innym swoją wartość. Merkury do 11. może wywołać nieprzyjemne sytuacje w Twoim życiu rodzinnym. Następnie, ta planeta posuwa się w kierunku Strzelca i wszelkie relacje z bliskimi stają się harmonijne. Saturn i Neptun w Rybach pomagają usystematyzować lub uporządkować niektóre zmiany, które odczuwasz. Uran obecny w Twoim znaku (ostatnia część miesiąca) może przynieść Ci trochę stresu w życiu zawodowym, cofnij się lepiej o krok. Twoje zadania lub konkretne projekty otrzymują potężną energię Plutona: negocjuj warunki! Od 21-ego energie Koziorożca wpływają na Twoje codzienne życie, które zapowiada się bardzo radośnie. Wszystkie zadania wykonasz najlepiej jak tylko potrafisz!

Miłość

Pełen pasji duet Wenus i Marsa w Strzelcu do 15-go będzie silnie działać na Twoje życie miłosne. Jesteś pełen czaru i uroku. Twoja osobowość powinna być bardzo pozytywnie postrzegana przez otoczenie. Następnie, energie pojawiają się w Koziorożcu: będziesz trochę zagadkowy, ale wciąż bardzo atrakcyjny.

Nasza rada dla Ciebie

Pogoda będzie Ci sprzyjać! Doceń te świetliste energie, które pozytywnie wpływają na Twoją osobowość. Spróbuj zaakceptować niektóre zawodowe ograniczenia, a problemy same szybciej się rozwiążą.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko