Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Sprawy finansowe powinny Cię w tym okresie całkowicie zaabsorbować! Energie planet w Strzelcu (Słońce, Merkury, Wenus i Mars) wpływają na Twoje sprawy zawodowe lub dotyczące edukacji: pokaż swój pełny potencjał! Dogłębna analiza wartości, dzięki Jowiszowi, może pomóc Ci podnieść swój poziom wykształcenia (ostatnia część miesiąca), podczas gdy Uran kontynuuje swoją rewolucję w Twoim związku lub przyjaźni (zawsze ostatnia część miesiąca): bądź gotowy! Merkury w Twoim znaku do 11. wzmacnia Twoje poczucie własnej wartości i zdolność analizy. Będziesz bardzo czujny i spostrzegawczy. Pluton w Twoim znaku (pierwsza część miesiąca) może przynieść Ci kłopoty związane z nieruchomościami lub z Twoją rodziną. Z drugiej strony Saturn i Neptun chcą dla Ciebie jak najlepiej: prawdopodobnie zapewnią Ci satysfakcję emocjonalną lub rodzicielską.

Miłość

Twoje serce jest pełne miłości, gdy ten miesiąc dobiega końca! Pierwsze dwa tygodnie dobrze wpływają na Twoje życie emocjonalne. Znajdujesz równowagę między swoimi pragnieniami a uczuciami. Uważaj tylko na niezdrową zaborczość i nadmierną zazdrość. Panująca atmosfera wydaje się bardzo sprzyjająca. Wszystko może się zdarzyć, więc uważaj czego sobie życzysz.

Nasza rada dla Ciebie

Dla Twojego znaku zapowiada się ekscytujący miesiąc! Miłosć sprawia, że Twoje serce śpiewa, a kwestie finansowe wydają się całkowicie uporządkowane: o co więcej można prosić!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko