Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Dynamiczny, optymistyczny i czarujący - reprezentujesz najpiękniejsze cechy swojego znaku na koniec tego miesiąca! W ciągu pierwszych dwóch tygodni energie w Twoim znaku pobudzają Twój zapał, być poczuł się w końcu usatysfakcjonowany. Mars do 15-tego ułatwia wszystkie Twoje przedsięwzięcia. Twoja energia osiągnie szczyt! Od 1. do 11. Merkury motywuje Cię do zastanowienia, zanim zbyt szybko coś powiesz, a następnie daje siłę do rozpoczęcia ciekawych rozmów, które prawdopodobnie przyczynią się do nowych odkryć i pomysłów. Jowisz służy Twoim interesom finansowym (ostatnia dekada), podczas gdy Uran zwiększa Twoje możliwości zawodowe. W Twoim życiu rodzinnym możliwe będą drobne napięcia, więc nie próbuj mieć zawsze ostatniego słowa w rozmowie z najbliższymi, nawet jeśli Merkury, obecny w Twoim znaku do 11-go, zachęca Cię do szczerych wypowiedzi. Od 21-go energie w Koziorożcu pomogą Ci w kwestiach finansowych.

Miłość

Wenus i Mars, w Twoim znaku do 14., będą czuwały nad Twoim życiem uczuciowym! Twoja rycerska i szarmancka natura powinna świetnie odnaleźć się w tym okresie. Przed 11. będziesz trochę wyciszony i wycofany, ale później będziesz tak komunikatywny, że wszelkie nieporozumienia zostaną szybko zapomniane. W ciągu dwóch tygodni Twoje serce może być nieco zaborcze i zazdrosne: strzeż się!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu nie spodziewaj się większych niespodzianek. Przed Tobą brak znaczących przeszkód i komplikacji, a Twoja droga wydaje się płynna i bezpieczna. Zostaniesz doceniony i zauważony. Skorzystaj z tego okresu, aby osiągnąć jak najwięcej.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko