Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Nie zapowiadają się żadne problemy z Twoimi projektami lub z Twoim życiem towarzyskim. Liczne energie w Strzelcu (Słońce, Wenus, Merkury i Mars) pomagają Ci zrozumieć co jest naprawdę drogie Twojemu sercu lub przeanalizować jakość swoich relacji z innymi: pierwsze dwa tygodnie zapowiadają się entuzjastycznie! Zwłaszcza, że Pluton obecny w Twoim znaku wzmacnia Twoją determinację i Twoją chęć walki. Merkury do 11. może wstrząsnąć Twoimi sprawami zawodowymi, więc miej się na baczności. Następnie, planeta zbliża się do Strzelca, sprzyjając ciekawym pomysłom i owocnym spotkaniom. Obserwuj swój obszar zawodowy, Saturn i Neptun działają razem, aby wydobyć na światło dzienne Twoje najlepsze cechy, zapomnij więc o niechlujstwie. W Twoim życiu rodzinnym możliwe będą pewne napięcia. Uran w Byku wskazuje na niestabilną atmosferę (ostatnia część miesiąca). Od 21-go Słońce zbliża się do Koziorożca i dołącza do Wenus i Marsa: zachowaj wewnętrzny spokój.

Miłość

Duet Wenus i Marsa w Strzelcu jest dla Ciebie bardzo korzystny. Będziesz optymistycznie i entuzjastycznie nastawiony do swojego życia emocjonalnego. Uda Ci się przyciągnąć do siebie osobę, którą lubisz lub utrwalisz istniejącą relację. Po 15. zrozumiesz swoje pragnienia, więc po 24. łatwiej wyrazisz swoje uczucia.

Nasza rada dla Ciebie

Zapowiada się ekscytujący koniec roku bez większych zmartwień. To dobry czas, aby ze spokojem przygotować się na następne miesiące! Twoja wewnętrzna siła, dzięki obecności Plutona, będzie musiała zostać skierowana w innym kierunku. Pomyśl o tym!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko