Dzisiaj, Sobota 18 Styczeń 2020


Horoskop dla Waga na Kwiecień 2018

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2018

Działasz na wielu płaszczyznach, ciężko Ci odnaleźć w sobie stabilny nastrój. Równowaga emocjonalna nie należy w tym miesiącu do Twoich mocnych stron - trudno, będziesz musiał się do tego przyzwyczaić. Z jednej strony, planety w znaku Barana doprowadzają Cię do zdenerwowania, z drugiej zaś planety w znaku Koziorożca zwiększają Twoją odporność wobec tych, którzy chcieliby Tobą manipulować. Co za program! Na szczęście, Twoja naturalna skłonność do pojednania nie opuściła Twojego ciała, można więc jeszcze z Tobą komunikować. Nie bez powodu osoby w Twoim towarzystwie szukają w Tobie Twojego świetnego sensu sprawiedliwości i przywództwa. Od 25 kwietnia pokażesz się w najlepszym świetle. Jak tylko weźmiesz się za negocjacje dotyczące uczestnictwa każdej z osób we wspólnym projekcie, nie usłyszysz żadnego słowa sprzeciwu. Odkryjesz więc z radością, jak łatwo jest Ci przewodniczyć, jak ma się w sobie tyle uroku osobistego, co Ty. Niepotrzebne będzie nawet walenie pięścią w stół.

Miłość

Wenus w Byku zachęci Cię do tworzenia niespodzianek, możesz się więc spodziewać wszystkiego. W miłości udaje Ci się utrzymać wspaniałe relacje z wszystkimi bliskimi, niepotrzebne więc będzie pokazywanie zazdrości czy strachu. Obdarz więc czułością i bliskością ukochane osoby, ale nie za mocno! Pamiętaj, aby nie przesadzić w okazywaniu miłości.

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś hojny i pełen pasji, masz więc zazwyczaj w sobie dużo poczucia pewności siebie, kontynuuj tak dalej. Nie bój się wyrażać siebie i wierzyć w to, że romantyczność jeszcze istnieje. Z łatwością przekonasz do siebie innych, nie pozwól więc, aby wątpliwości kontrolowały Twoje działania.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko