Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2019

Mars w Bliźniakach przez cały miesiąc obdarzy Cię możliwościami wzbogacenia swojego kręgu przyjaciół. Wymiany zdań są łatwe, lekkie i często bardzo pouczające. Z łatwością zostaniesz pozytywnie zauważony, a czasami dokończysz nawet to, co inni zaczęli... Od 11 kwietnia Jowisz obdarzy Cię szczęściem w podejmowaniu inicjatyw, które zakończą się sukcesem. Skoncentrujesz się wtedy na elementach, które doprowadzą Cię do samospełnienia. Utrzymasz silną i szczerą więź z otoczeniem, z łatwością uda Ci się również zorganizować wydarzenia, aby podzielić parę chwil z najbliższymi. Kolejna dobra wiadomość: 16 kwietnia Merkury wejdzie do gwiazdozbioru Barana, co przyspieszy wszelkiego rodzaju wymiany, zwiększy wyrażanie siebie. Pełnia księżyca w Wadze 19 kwietnia będzie szczególnie doceniona w życiu towarzyskim. 20 kwietnia czas na Wenus w gwiazdozbiorze Barana – relacje z innymi będą bardziej spontaniczne, żywe i pełne wolności. Jest to idealna okazja na zadeklarowanie swoich uczuć, podjęcie ważnej decyzji lub stworzenie rodziny!

Miłość

Czeka Cię kilka radykalnych zmian, które nie zawsze będą dla Ciebie łatwe. Wykorzystaj idealny moment, zwłaszcza w kwietniu, kiedy wiele szybkich planet splata się w przyjaznym znaku Barana. Niebo wspiera Twoje przekonania, ożywia Twoją wolę działania i zachęca Twoją śmiałość.

Nasza rada dla Ciebie

Kwiecień to czas konstruktywnego działania, gdzie możesz pokazać swoje umiejętności organizacyjne, zadeklarować swoje uczucia, a nawet zarezerwować dzień ślubu!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko