Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2019

Rozmowa nie jest Twoim ulubionym środkiem komunikacji, wolisz język serca, a najchętniej to chciałbyś komunikować się bez słów. Z Marsem w Bliźniętach, dialog staje się jednak bardzo konieczny. Odważ się i spróbuj jasno określić, czego pragniesz, aby zakomunikować to swojemu partnerowi. W innym przypadku, wzajemne niezrozumienie może doprowadzić do niechęci, rozczarowania, co z kolei bliskie jest zerwaniu, jeśli nie będziesz ostrożny. Jowisz od 11 kwietnia pomoże Ci w wyrażeniu swoich myśli. Twoja Miiłość do podróży zachęci Cię do odkrywania nowych horyzontów. Merkury w Twoim gwiazdozbiorze do 16 kwietnia stworzy wiele pozytywnych sytuacji, spełnionych relacji, a dla niektórych prawdziwy rozwój w dziedzinie, na której najbardziej Wam zależy. Jeśli pragniesz się wykazać, uwieść partnera, znaleźć pracę, jest to idealny czas, ale przed 20 kwietnia!

Miłość

Ostatnie wpływy Merkurego i Wenus zachęcają Cię do złożenia obietnic, wzmocnienia więzi z ukochaną osobą... Pamiętaj jednak, aby w pewnym momencie wrócić na ziemię, najpóźniej 16 kwietnia. Pomoże Ci to zamienić pomysły w działanie.

Nasza rada dla Ciebie

Ciesz się z pięknych chwil, ale nie pozwól, aby Niebo uśpiło Twoją czujność. Powinieneś obudzić swoją energię, gdyż Miiłość to codzienna walka, której nie wygrasz poprzez ładne słowa, a poprzez działania i konkretne obietnice. Może nawet czas na krok do przodu, na pewne zaangażowanie?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko