Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

W tym miesiącu, twój małżonek, ale także inne osoby, będą miały dla ciebie większe znaczenie, drogi Lwie! Słońce w Baranie, aż do 19, będzie ci wysyłać swoją piękną ognistą energię, jednocześnie zaszczepiając w tobie pragnienie dalekich podróży. Tak wiele można się nauczyć od innych narodów i kultur! W trzeciej dekadzie, Jowisz i Pluton odmienią sprawy zawodowe lub zasugerują byś zwrócił większą uwagę na swoje zdrowie. Mars i Saturn w Wodniku, w pierwszej dekadzie, uregulują sprawy małżeńskie i choć będą zdarzały się spięcia, będziesz dążył do stabilizacji związku. Pod egidą Saturna związki trwają prawie trzydzieści lat: pomyśl o tym, zanim się zaangażujesz! Społeczno-zawodowy los Uran i Słońce w Byku, w pierwszej dekadzie zajmą się kwestiami społeczno zawodowymi: by ewoluować niezbędne będą zdolności adaptacyjne i podjęcie wysiłku.

Miłość

Czeka cię mnóstwo spięć z innymi, ale i tak nie powstrzymają twojej siły pożądania, w żaden sposób. Zrób sobie rachunek sumienia, by nie pójść za daleko. Twój legendarny rozbroi każdą sytuację, pozwoli wypowiedzieć się innym, dzięki czemu unikniesz wielu rozczarowań. Twoja przyjaźń przyniesie ci dużo radości, będzie źródłem lekkiej harmonii i może zamienić się w romans.

Nasza rada dla Ciebie

Pojawienie się Saturna rozpocznie okres budowy, ale i odpowiedzialności. Posłuchaj siebie w tym miesiącu: zrób krok wstecz i dokładnie zdefiniuj swoje długoterminowe cele. Nie zapominaj przy tym o dobrej zabawie i radości!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko