Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Niesłychana energia, oryginalne przyjaźnie, to piękny program na ten miesiąc, drogi Raku! Aż do 19, Słońce w Baranie będzie się pojawiać, by obudzić twoje zawodowe przeznaczenie. Nadszedł czas, aby wydostać się z kokonu. Wtedy aspekt społeczny stanie się dominujący. W ostatniej dekadzie będziesz musiał dokonac zmian w relacjach lub związku, jeśli chcesz mieć wsparcie od Jowisza, czy też Plutona, znajdującego się naprzeciw twojego znaku. Nie będziesz miał innego wyjścia. Przez cały miesiąc, Mars i Saturn w Wodniku, pomogą ci przejść przez te zmiany. Choć nie będzie ci łatwo, musisz to zrobić, by dać podwaliny na przyszłość, Musisz wiedzieć, jak przycinać gałęzie, jeśli chcesz upiększyć drzewo! Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, zwiastuje pojawienie się nowych przyjaciół i nowych możliwości realizacji innowacyjnych projektów. Neptun, zawsze w Rybach, w drugiej dekadzie, zwróci uwagę, iż twoja potężna intuicja otwiera cię coraz bardziej w kierunku niewidzialnego.

Miłość

Miesiąc zamieni się w nieuchronną introspekcję w odniesieniu do miłości. Mars w Wodniku, zajmie się obszarem przemian, w aspekcie dysharmoni względem Słońca, podczas gdy Wenus, w Bliźniętach, odniesie się do tego, czego nie widać gołym okiem. Życie emocjonalne będzie lekko wycofane i pogrążone w głębokiej refleksji by budować przyszłość inaczej.

Nasza rada dla Ciebie

W trakcie miesiąca twoja wrażliwa natura będzie odczuwać nieprzyjemne wrażenie bycia popychanym przez obce wpływy. Wzmocnij swoją mentalną obronę, nie daj się zdestabilizować. Uciekaj przed mocnymi osobowościami i skup się na swoim wnętrzu, w spokoju.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko