Dzisiaj, Poniedziałek 08 Marzec 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes | 01/03/2021 - zmodyfikowano 08/03/2021

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Niesłychana energia, oryginalne przyjaźnie, to piękny program na ten miesiąc, drogi Raku! Aż do 19, Słońce w Baranie będzie się pojawiać, by obudzić twoje zawodowe przeznaczenie. Nadszedł czas, aby wydostać się z kokonu. Wtedy aspekt społeczny stanie się dominujący. W ostatniej dekadzie będziesz musiał dokonac zmian w relacjach lub związku, jeśli chcesz mieć wsparcie od Jowisza, czy też Plutona, znajdującego się naprzeciw twojego znaku. Nie będziesz miał innego wyjścia. Przez cały miesiąc, Mars i Saturn w Wodniku, pomogą ci przejść przez te zmiany. Choć nie będzie ci łatwo, musisz to zrobić, by dać podwaliny na przyszłość, Musisz wiedzieć, jak przycinać gałęzie, jeśli chcesz upiększyć drzewo! Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, zwiastuje pojawienie się nowych przyjaciół i nowych możliwości realizacji innowacyjnych projektów. Neptun, zawsze w Rybach, w drugiej dekadzie, zwróci uwagę, iż twoja potężna intuicja otwiera cię coraz bardziej w kierunku niewidzialnego.

Miłość

Miesiąc zamieni się w nieuchronną introspekcję w odniesieniu do miłości. Mars w Wodniku, zajmie się obszarem przemian, w aspekcie dysharmoni względem Słońca, podczas gdy Wenus, w Bliźniętach, odniesie się do tego, czego nie widać gołym okiem. Życie emocjonalne będzie lekko wycofane i pogrążone w głębokiej refleksji by budować przyszłość inaczej.

Nasza rada dla Ciebie

W trakcie miesiąca twoja wrażliwa natura będzie odczuwać nieprzyjemne wrażenie bycia popychanym przez obce wpływy. Wzmocnij swoją mentalną obronę, nie daj się zdestabilizować. Uciekaj przed mocnymi osobowościami i skup się na swoim wnętrzu, w spokoju.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko