Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Bogate życie wewnętrzne, stymulowane przez duet Marsa z Saturnem w Wodniku. Rozwijasz swoją empatię, kochana Rybo! W tym miesiącu spojszysz wstecz i kierując sie intuicją i wpływem Neptuna, szczególnie w drugiej dekadzie, przemyślisz kwestie finansowe. Słońce w Baranie, do 19-go, zwraca uwagę na twoje konto. Merkury w twoim znaku, aż do 11-go ulepszy twoją komunikację. Jowisz i Pluton w Koziorożcu sprawią, że będzieszś mocniejszy, a inni chętniej rzucą okiem na twoje przedsięwzięcia. Zastosuj metodę małych kroków z Plutonem, bądź świadom, zrozum i ucz się. Korzystne oddziaływanie planet wpływa na twoje przyjaźnie. Uran w Byku zmusza cię do oryginalnego myślenia w pierwszej dekadzie. Począwszy od 4-go, dom ożywa lub rodzina cię potrzebuje. Dawaj, ale zachowaj w ryzach swoją współczującą naturę.

Miłość

Główna troska będzie skupiała się na twojej wewnętrznej motywacji, powodując mniejsze zainteresowanie twoimi emocjonalnymi sprawami. Jednak twoja wrażliwa natura nie może przetrwać bez opieki nad innymi. Jowisz i Pluton będą wspierać te przyjazne działania. Ta harmonia będzie wystarczająca do wywołania bólu serca!

Nasza rada dla Ciebie

Wiosna będzie dla ciebie trochę neutralna, z wyjątkiem przybycia wielkiego Saturna, który zwiastuje wielkie zmiany w przeciągu dwóch najbliższych lat. Tymczasem, pielęgnuj swoje wnętrze, dbaj o dobre relacje z samym sobą - to jest fundamentalne.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko