Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Twój obszar społeczno-zawodowy jest w centrum uwagi, a emocje są piękne i żywe! Moc w Baranie, Słońcu i Merkurym aż do 19, potem Wenus do 14, ogłasza zielone światło dla twojej kariery lub edukacji, energie prowokują do podjęcia wyzwania. Mars w Bliźniętach do 23. wspiera odważne ideę. Jednocześnie robi się tajemniczo. Od 24 marca Mars w twoim znaku, pobudza zmysły i wpływa na twoją osobowość. Twoje życie z ukochaną osobą i relacje z bliskimi nie są podatne na żadne zakłócenia. Jowisz i Saturn w Wodniku budzą twoje zainteresowanie sprawami finansowymi oraz zmysłowymi, ewolucją oraz rozwojem. Od 20. Słonce i Merkury w Byku ogłaszają wiele przyjaznych kontaktów, jak również szybką realizację twoich projektów!

Miłość

Przez połowę miesiąca twoje sprawy sercowe są nieco zaniedbane przez zbyt duży pośpiech lub chwile wahania. Skup się na twojej niesamowitej zdolności do kochania. Twoje pobudzenie jest silne i intensywne przez cały ostatni tydzień! Po 20. energie Byka wspierają twoją intymną, zmysłową i delikatną naturę, twoje uczucia zajmują najwyższą pozycję!

Nasza rada dla Ciebie

Bądź cierpliwy w pierwszej połowie miesiąca, ponieważ żywe energie Barana mogą zdenerwować twoją wrażliwą osobowość. Dlatego szczególnie dobrze jest w pełni wykorzystać pomoc przyjaciół i spróbować wdrożyć pewne projekty. W ciągu ostatniego tygodnia wszystko się powiedzie!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko