Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2021 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Na pierwszym miejscu są sprawy finansowe i prawdziwy związek! Do 19 niebiańskie energie Barana wspierają twoje profesjonalne prowadzenie finansów, wszystko, co stanowi kapitał, jest wyceniane lub sprzedawane: jest w tym równowaga? Twoja łagodna i cicha natura jest ograniczana przez te energie! Neptun zawsze towarzyszy ci w ostatniej dekadzie, umożliwia spojrzenie w głąb siebie i dobrą intuicję, podczas gdy Pluton oczyszcza twój umysł, aby zachować tylko to, co dobre w tej sytuacji. Marzec w Bliźniętach wstrząsa życiem rodzinnym, poczekaj do 24. Od 20 siła planetarna w Byku, w pięknym aspekcie twojego znaku, pobudza do działania, do stawiania małych kroków. Prawdopodobne niespodzianki dzięki Uranowi, a także dzięki zaangażowaniu twoich krewnych. Bądź pragmatyczny!

Miłość

Obszar twoich miłości nie otrzymuje żadnych bodźców, jesteś wolny od jakichkolwiek wpływów, to od ciebie zależy, czy stawisz czoła trudnym sytuacjom! Mars w Raku od 24-go wysyła piękną, zmysłową energię, zanim zostaniesz osaczony przez swoją rodzinę lub obowiązki domowe, zignoruj presję. Twoje uczucia są wybuchowe aż do 19, a następnie uspokajają się na resztę miesiąca.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu trochę wstrząśniesz swoją spokojną naturą, ale może wprowadzi to zmiany na stałe! Przygotowujesz się na nadchodzące sytuacje, Jowisz i Saturn są w Wodniku, poczuj ich energie. Chwytaj dzień!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko