Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na na Kwiecień 2021 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Codzienne sprawy i ewentualne problemy w związku są w centrum uwagi! Napływ Barana do 19 rozgrzewa sferę pracy i codzienną rutynę, twoja energia będzie ważna. Uwolnij się od możliwych konfliktów rodzinnych lub domowych, Jowisz i Saturn, prostopadle do twojego znaku, wstrząsną tymi obszarami, więc zdecyduj się puścić pewne rzeczy w niepamięć i wybaczyć. Mars w Bliźniętach do 23, zapewnia bogate i silne pobudzenie, twoje środki pieniężne mogą również wzrosnąć za pośrednictwem twojego partnera lub innych osób! Od 24 do 30 marca Mars zaprasza cię do podróży i metamorfozy twojego codziennego życia. Twoje poczucie moralności jest dobre dzięki Plutonowi. Od 20 energie Byka wspierają twoje życie intymne, możesz żyć w pełni małżeńską miłością z całą szczerością, która cię charakteryzuje!

Miłość

Do połowy miesiąca ciepło i łagodnie wyrażasz swoje zaangażowanie, w codziennym życiu lub w pracy. Twoja zmysłowość jest potężna, a odrobina intelektu pozwala na wprowadzanie innowacji w intymnych relacjach. Od 20. twoje ego musi przystosować się do drugiej osoby, aby dzielić się miłością w jej najczulszym i najwrażliwszym obliczu.

Nasza rada dla Ciebie

Energie zachęcają cię, abyś pozwolił swojej wyjątkowej osobowości wyrażać się w naturalny sposób. Zwróć szczególną uwagę na swoje zachowanie wobec rodziny, nie pozwól, aby twoja niekiedy zbyt pobudliwa natura zdominowała twoją wrażliwość.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko