Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Skup się na intymnych relacjach i pięknej, czystej energii! Aż do 20 energie Barana wstrząsają twoim obszarem związków uczuciowych lub zawodowych, twój partner lub inni bliscy nabierają wielkiego znaczenia. Wenus, twoja planeta, niekiedy w Baranie do 14, a następnie w Byku od 15 do 30, zmienia twój sposób bycia, najpierw jesteś aktywny, a potem bardziej zrelaksowany, ale wciąż nie mniej zmysłowy! Jowisz i Saturn w Wodniku sprawią, że otworzysz się na konstruktywne i ewolucyjne perspektywy emocjonalne. Mars wspiera twoje społeczno-zawodowe przeznaczenie do 23, walczysz i nic cię nie przeraża! Trochę napięcia w domu jest możliwe, a także trochę melancholii w codziennym życiu. Od 20 twoja zmysłowość rośnie, twoje myśli są głębokie, ucieleśniasz energie!

Miłość

Zmiana w twoim sposobie kochania następuje dzięki Jowiszowi i Saturnowi, a twoja intymna natura otwiera się bardziej na prawdziwą miłośc i staje się pozbawiona frywolności. Aż do 20 twój partner jest najważniejszy, twój temperament jest nastawiony na niezmienne dążenie do celu. Możesz przeżyć coś pięknego już teraz lub w niedalekiej przyszłości.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu istotną rolę odgrywa twoja odmienność! Nikt nie wątpi, że jesteś w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, twój pojednawczy, otwarty i serdeczny temperament powinien sobie poradzić ze wszystkim, energia wydobywa się z głębi serca!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko