Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2022

Nieznacznie kontrastujące niebo wymaga przeglądu priorytetów. To prawda, że w zależności od twojego podejścia lub twojego nastroju rozważasz najlepsze lub przeciwne. Wiesz doskonale, że nadszedł czas, aby pozbyć się wszystkiego, co ci przeszkadza, pozostaje ostatnim krokiem do podjęcia decyzji. Niezależnie od tego, czy opróżnisz swoje szafy, czy serce, będziesz musiał poradzić sobie z rzeczami, których całkowicie zapomniałeś lub odłożyłeś na bok. Przenosząc je z powrotem na scenę, daje to możliwość prawdziwego wykonania. A w twoim przypadku coś mówi! Krótko mówiąc, nie udajesz i możesz zostać złapany na oczyszczenie. Dobry czy zły. Bądź czujny, aby nie "wylewać dziecka z kąpielą" i ocalić to, co wciąż wydaje się spełniać twoje nowe kryteria. 24 i 25 próbujesz nowych doświadczeń, to cię nie boli, wręcz przeciwnie.

Miłość

Pluton wymaga od ciebie podejścia ekologicznego. Oszczędzasz swoje efekty, przynosi to owoce. Jeśli musisz mieszać dyskusje finansowe ze swoimi związkami emocjonalnymi, sprawy mogą się skomplikować. Na szczęście wiesz, jak zachować chłodną głowę w każdych okolicznościach; ten, który wyciągnie cię z twoich ram, jeszcze się nie narodził. Pozostań w swoich butach!

Nasza rada dla Ciebie

Otwarte, bez namysłu, nowe horyzonty i powierzchowne relacje. Nikt nie jest zobowiązany do życia na stałe na szybkich obrotach. Pielęgnuj lekkość i przyjaźnie nie patrząc na jutro! Wyraź siebie bardziej elastycznie w swoich opiniach.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko