Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2022

Naprawdę nie jesteś na imprezie. Planety pod znakiem wody topią cię we mgle. Twoja pragmatyczna strona cierpi na skłonność do nastrojów, które nie przypominają ciebie. Nie daj się ponieść przelanej wyobraźni, zamieniłoby to wielkiego kota w marudzącego kotka. Trzymaj się pewności, w tym miejscu najlepiej wykorzystaj swój talent. Pewne jest, że miesiąc ten jest miesiącem do obserwacji: jeśli masz ważne terminy, uda ci się je odwlekać i zadawać sobie pytania. Ten czas jest idealny. Pozwala docenić dystans pozostały do osiągnięcia swoich celów. W dniu jedenastym świadomość pozwala wykonać krok naprzód.

Miłość

"Waga" planet sugeruje, aby rozważyć zmianę. Wracasz do prędkości komety, nie czując się lepiej. Wrażenie deja-vu daje ci chęć podróżowania. Nie zapomnij wziąć biletu powrotnego. Nadal masz sprawy do załatwienia lub powiedzenia komuś.

Nasza rada dla Ciebie

Witaj w szczęściu, w małych codziennych troskach, które udzielasz ludziom swojego otoczenia. To da ci energię, której potrzebujesz, aby podnieść trudną lub przyziemną sytuację. Pozwoli ci to zmierzyć się z wszystkimi przeszkodami, szczególnie tymi, które najbardziej cię przerażają.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko