Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2022

Połączenie Marsa / Wenus może grać ci na nerwach lub na twoim umyśle. Możesz czuć, że rozmowy z bliskimi są zbędne lub niepotrzebne. W rzeczywistości nie możesz naprawdę przejrzeć swoich myśli i uczuć. Niektórzy będą mieli nawet mgliste wrażenie ponownego przeżywania tych samych scen w ten sam sposób. Nie daj się zwieść nadmiernemu pesymizmowi lub projektom wykraczającym poza obecne możliwości. Wkrótce otrzymasz złote możliwości udowodnienia, że masz rację lub że inni byli w błędzie. Jak wolisz! Zrelaksuj się i złagodz ton i treść wiadomości. Wszystkie sytuacje ewoluują, nawet najbardziej skomplikowane do rozszyfrowania. Jupiter jest mistrzem gry i rozdaje karty.

Miłość

Dlaczego brutalnie odczuwamy najmniejszą uwagę? Jeśli nikt nie podejmuje ryzykownych dróg miłosnego życia, nie jest to bezinteresowne, wręcz przeciwnie. Planety na znak wody, przyniosą ci coś do poruszania się w spokojnych wodach. Niestety, widzisz tylko fale, które zakłócają powierzchnię. Weź wiosła i posuwaj się dzielnie, nic nie zabrania ci dotarcia do spokojnych brzegów

Nasza rada dla Ciebie

Twoja dziecinna strona jest uwodzicielska; nie popadnijmy w nadmiar, możemy postrzegać cię jako kapryśnego lub zbyt rozpieszczonego. W zamian łapiesz widoki i serca, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Dnia 30 nie nadużywaj swojego wdzięku.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko