Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Chociaż przeniesienie Plutona do Wodnika stawia cię w konfliktowej sytuacji z otoczeniem, odnajdujesz sens swojego istnienia. Wenus, Merkury i Słońce omijają twój znak w tym miesiącu. Połączone z energiami pochodzącymi z Ryb i Raka pomagają ci przywrócić porządek. Działania Merkurego zachęcają cię do zainteresowania się projektem, który pozostał niedokończony. Jesteś zainspirowany do pogłębienia myśli, aby móc realizować swoje ambicje. W tym miesiącu jesteś we wszechświecie, który ci odpowiada i jest zgodny z twoimi przekonaniami. Relacje z tymi, którzy się zdystansowali zostają wznowione. Ludzie, którzy cię cenią, pojawiają się ponownie w twoim kręgu znajomych.

Miłość

Z Saturnem w pobliżu szukasz stabilnego związku. Twoje uczucia nadają sens twojemu istnieniu. Wiesz, czego chcesz, a czego już nie chcesz. Jesteś bardziej wymagający. W zamian jesteś gotów dać z siebie wszystko.

Nasza rada dla Ciebie

Gwiazdy sprzyjają twojemu życiu, warto zacząć od nowa. Czas porzucić przeszłość i ruszyć dalej.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko