Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Energie emanujące z Ryb i Byka rzucają cię na głęboką wodę. Kontynuując nawiązywanie relacji, zacieśniają zerwane więzi. Te stabilne i uspokajające energie zapewniają dobre chwile w towarzystwie ludzi godnych zaufania. Są twoimi najlepszymi sojusznikami, aby zrealizować twoje ambicje. Ich sugestie i rady prowadzą do podjęcia właściwych decyzji. Aby to zrobić, energie Marsa w Raku, zachęcą cię do skupienia się na tym, co lubisz i co ci odpowiada. Jedynym minusem jest gra Wenus w Bliźniętach między 12. a 30. Zaakceptuj to, że masz prawo odmówić tego, co ci nie odpowiada, a złagodzi te niepożądane skutki.

Miłość

Dzięki dobrym falom Wenus i Marsa twoje uczucia ewoluują w atmosferze spokoju i stabilności. Znajdziesz spokój, który ujawni to, co najlepsze. Od 12. wszystko idzie źle. Skup się i odrzuć to, co ci przeszkadza.

Nasza rada dla Ciebie

Poważni ludzie zapewniają ci stabilizację. Inaczej mógłbyś bardzo wiele ryzykować Spokojna analiza sytuacji nie pozwoli ci zejść na manowce.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko