Dzisiaj, Piątek 02 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 02/10/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Energie emanujące z Ryb i Byka rzucają cię na głęboką wodę. Kontynuując nawiązywanie relacji, zacieśniają zerwane więzi. Te stabilne i uspokajające energie zapewniają dobre chwile w towarzystwie ludzi godnych zaufania. Są twoimi najlepszymi sojusznikami, aby zrealizować twoje ambicje. Ich sugestie i rady prowadzą do podjęcia właściwych decyzji. Aby to zrobić, energie Marsa w Raku, zachęcą cię do skupienia się na tym, co lubisz i co ci odpowiada. Jedynym minusem jest gra Wenus w Bliźniętach między 12. a 30. Zaakceptuj to, że masz prawo odmówić tego, co ci nie odpowiada, a złagodzi te niepożądane skutki.

Miłość

Dzięki dobrym falom Wenus i Marsa twoje uczucia ewoluują w atmosferze spokoju i stabilności. Znajdziesz spokój, który ujawni to, co najlepsze. Od 12. wszystko idzie źle. Skup się i odrzuć to, co ci przeszkadza.

Nasza rada dla Ciebie

Poważni ludzie zapewniają ci stabilizację. Inaczej mógłbyś bardzo wiele ryzykować Spokojna analiza sytuacji nie pozwoli ci zejść na manowce.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko