Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2023 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

W tym miesiącu szybkie planety krążące w Byku zapowiadają pewne trudności w relacjach. Twoi przyjaciele mogą być uparci z powodu drobiazgów. Jeśli chodzi o ciebie, możesz mieć nieuzasadnione podejrzenia. Zapewniamy jednak, że nie należy się obawiać niczego złego, ponieważ czerpiesz korzyści z mądrego i współczującego napływu Saturna i Marsa. Te energie zachęcają cię do postrzegania różnych rzeczy inaczej. Inspirują cię do okazania dobroci, która przywraca uśmiech, zaufanie i wzajemny szacunek. W przypadku Saturna i Marsa delikatnie pracują nad relacjami. W rezultacie konflikty nie ciągną się tak jak wcześniej. Nabierają konstruktywnego i satysfakcjonującego wymiaru.

Miłość

W tym miesiącu oprzyj się pokusie wejścia w konflikt, nawet jeśli bardzo masz na to ochotę. Powstrzymaj również chęć uwodzenia. Zamiast tego nie spiesz się. Wprowadź zmiany. Pogłęb więzi. W ten sposób osiągniesz związek oparty na szczerych i trwałych uczuciach.

Nasza rada dla Ciebie

Pomimo pozorów konflikty mają na celu zmianę tego, co się psuje. W tym miesiącu bądź dostępny i wyrozumiały. Nie będziesz żałować.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko