Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

W tym miesiącu szybkie planety krążące w Byku zapowiadają pewne trudności w relacjach. Twoi przyjaciele mogą być uparci z powodu drobiazgów. Jeśli chodzi o ciebie, możesz mieć nieuzasadnione podejrzenia. Zapewniamy jednak, że nie należy się obawiać niczego złego, ponieważ czerpiesz korzyści z mądrego i współczującego napływu Saturna i Marsa. Te energie zachęcają cię do postrzegania różnych rzeczy inaczej. Inspirują cię do okazania dobroci, która przywraca uśmiech, zaufanie i wzajemny szacunek. W przypadku Saturna i Marsa delikatnie pracują nad relacjami. W rezultacie konflikty nie ciągną się tak jak wcześniej. Nabierają konstruktywnego i satysfakcjonującego wymiaru.

Miłość

W tym miesiącu oprzyj się pokusie wejścia w konflikt, nawet jeśli bardzo masz na to ochotę. Powstrzymaj również chęć uwodzenia. Zamiast tego nie spiesz się. Wprowadź zmiany. Pogłęb więzi. W ten sposób osiągniesz związek oparty na szczerych i trwałych uczuciach.

Nasza rada dla Ciebie

Pomimo pozorów konflikty mają na celu zmianę tego, co się psuje. W tym miesiącu bądź dostępny i wyrozumiały. Nie będziesz żałować.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko