Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Energie Barana tracą intensywność, ale nie martw się, Jowisz wciąż jest obecny, a Słońce oświetla ci drogę do 20. Zachęcają cię do robienia tego, co lubisz i do wykorzystywania twoich talentów. Z drugiej strony energie pochodzące od Ryb i Bliźniąt spowalniają tempo. Generują sprzeczności, które, jeśli nie będziesz ostrożny, mogą zagrozić temu, co się dzieje. W tym miesiącu, aby osiągnąć swoje cele, musisz pozostać skupiony i nie pozwolić im odejść! Może to wymagać wysiłku, ale jest to wykonalne. Skorzystaj z pragmatycznych energii pochodzących od Merkurego w Byku, aby zwiększyć stabilność swoich projektów. Od 22. Merkury zachęca cię do praktycznego działania i do samodzielnego inwestowania.

Miłość

Twoje uczucia są pod ochroną Jowisza. Obdarza cię dobrym nastrojem i zrozumieniem. Jednak Saturn nie jest daleko i może w każdej chwili rozproszyć płomień namiętności. Aby tego uniknąć, znajdź kompromis, który wesprze twoje miłości i działania.

Nasza rada dla Ciebie

Saturn zaczyna ujawniać negatywne skutki, jakie wywołuje twoja niezależność. Więc jeśli chcesz uniknąć samotności, skup się na zaletach stabilnego życia.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko