Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2023 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Energie Barana tracą intensywność, ale nie martw się, Jowisz wciąż jest obecny, a Słońce oświetla ci drogę do 20. Zachęcają cię do robienia tego, co lubisz i do wykorzystywania twoich talentów. Z drugiej strony energie pochodzące od Ryb i Bliźniąt spowalniają tempo. Generują sprzeczności, które, jeśli nie będziesz ostrożny, mogą zagrozić temu, co się dzieje. W tym miesiącu, aby osiągnąć swoje cele, musisz pozostać skupiony i nie pozwolić im odejść! Może to wymagać wysiłku, ale jest to wykonalne. Skorzystaj z pragmatycznych energii pochodzących od Merkurego w Byku, aby zwiększyć stabilność swoich projektów. Od 22. Merkury zachęca cię do praktycznego działania i do samodzielnego inwestowania.

Miłość

Twoje uczucia są pod ochroną Jowisza. Obdarza cię dobrym nastrojem i zrozumieniem. Jednak Saturn nie jest daleko i może w każdej chwili rozproszyć płomień namiętności. Aby tego uniknąć, znajdź kompromis, który wesprze twoje miłości i działania.

Nasza rada dla Ciebie

Saturn zaczyna ujawniać negatywne skutki, jakie wywołuje twoja niezależność. Więc jeśli chcesz uniknąć samotności, skup się na zaletach stabilnego życia.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko