Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2024

Mercure przebywa już w twoim znaku od zeszłego miesiąca i pozostanie tam do 30. Dołącza do niego Wenus 6. z Plutonem wzmocnionym, wchodzisz w fazę całkowitego odnowienia. Buntujesz się przeciwko przeszłości. Domagasz się prawa do życia inaczej. Robisz to bez ogródek! Mówisz rzeczy z oszałamiającą szczerością, zaczynając burzyć konserwatywne umysły. Między 2 a 26, podczas retrogradacji Merkurego, będziesz mieć wrażenie, że nikt cię nie rozumie. W zamian będziesz kuszący podnieść ton, co niczego nie załatwi. Zamiast tego, daj twojemu otoczeniu czas na dostosowanie się do tego sposobu życia, który chcesz wprowadzić.

Miesięczny Horoskop Kwiecień 2024 dla Baran
Idź do

  Miłość

  Rozpoczynając od tego miesiąca, ideał powinien towarzyszyć ci w twoich projektach i być w zgodzie z tobą mentalnie. Ten życzenie może wydawać się nierealny dla przeciętnego śmiertelnika, ale w twoim przypadku się spełni, ponieważ zawsze dostajesz to, czego chcesz.

  W związku

  W tym miesiącu nie pozostaniesz przy chłodnym i konwencjonalnym związku. Jeśli Twoja druga połówka podziela Twoje pragnienie, Wasz związek wejdzie w inny wymiar. Jeśli nie, Wasze relacje staną się trudne.

  Singiel

  Przyciągasz niezależne, odważne i iskrzące osobowości. Wasze rozmowy są dynamiczne! Pociąg jest bezpośredni. W takich okolicznościach masz wszystkie szanse, aby przeżyć romans, który będzie szanował Twój przestrzeń osobistą.

  Kariera / Finanse

  Nie masz czasu na przerwy w kwestiach twojego majątku i ambicji! Trzeba przyznać, że Słońce będzie ci towarzyszyć do 19, a Merkury od 2 do 26, twoje pragnienia są jasne - chcesz się wybić w swojej pracy lub w relacjach z bankiem. Będziesz wymagający w interesach, twoje słowa będą cięte, a reakcje szybkie! Mars, twoja planeta, w znaku Ryb, zmusza cię do nieco złagodzenia swoich zawodowych zapędów, ponieważ planeta jest w aspekcie z Saturnem i Neptunem. Będziesz chciał zrobić wiele, a może za dużo? Ale czy to jest właściwy moment?

  Porady na miesiąc

  Z Plutonem to, co mówisz, sięga znacznie dalej niż zwykle. Twoje słowa mają moc przemiany. Dlatego zanim zaczniecie rzucać wielkie deklaracje, dobrze się zastanówcie.

  Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.