Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Kwiecień 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2024

Napięcia, które pochodzą od Barana, nasilają się wraz z pojawieniem się Merkurego, między 2. a 26. dniem. Będziesz miał wrażenie, że nikt nie rozumie tego, co mówisz. W najgorszych dniach ugrzęźniesz w papierach. Jest zatem prawdopodobne, że twój nastrój nieco się popsuje i wstąpisz na ścieżkę wojenną! Możesz jednak złagodzić te efekty, nie zmuszając się do niczego. Chociaż pokusa jest silna, nie spiesz się i nie zmieniaj metod działania. W tym miesiącu, jeśli chcesz pokoju nie wywieraj na siebie presji. Zapobiegnie to nieprzewidzianym sytuacjom i ponoszeniu negatywnych konsekwencji.

Miłość

Aż do 5. Wenus w Rybach zmierza w twoim kierunku, więc wszystko jest w porządku! Następnie Wenus pojawia się w Baranie, więc wszystko się komplikuje! Możesz jednak złagodzić te efekty, nie zmieniając przyzwyczajeń i akceptując, że zakochany czasem wiele traci.

Nasza rada dla Ciebie

Z planetami w Baranie tracisz kontrolę, denerwujesz się i wszystko idzie nie tak. Aby tego uniknąć, zrelaksuj się przed zrobieniem czegoś, co według ciebie jest ważne.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko