Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2024 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2024

Napięcia, które pochodzą od Barana, nasilają się wraz z pojawieniem się Merkurego, między 2. a 26. dniem. Będziesz miał wrażenie, że nikt nie rozumie tego, co mówisz. W najgorszych dniach ugrzęźniesz w papierach. Jest zatem prawdopodobne, że twój nastrój nieco się popsuje i wstąpisz na ścieżkę wojenną! Możesz jednak złagodzić te efekty, nie zmuszając się do niczego. Chociaż pokusa jest silna, nie spiesz się i nie zmieniaj metod działania. W tym miesiącu, jeśli chcesz pokoju nie wywieraj na siebie presji. Zapobiegnie to nieprzewidzianym sytuacjom i ponoszeniu negatywnych konsekwencji.

Miłość

Aż do 5. Wenus w Rybach zmierza w twoim kierunku, więc wszystko jest w porządku! Następnie Wenus pojawia się w Baranie, więc wszystko się komplikuje! Możesz jednak złagodzić te efekty, nie zmieniając przyzwyczajeń i akceptując, że zakochany czasem wiele traci.

Nasza rada dla Ciebie

Z planetami w Baranie tracisz kontrolę, denerwujesz się i wszystko idzie nie tak. Aby tego uniknąć, zrelaksuj się przed zrobieniem czegoś, co według ciebie jest ważne.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko