Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2024

Saturn i Mars uwięzili związek lub sytuację w oczekiwaniu. Aby się rozpuściło, musisz dokonać poświęceń lub wyborów, które powodują gorycz. Słońce, Wenus i Merkury w Baranie proponują ci jednak inne rozwiązanie. Z wsparciem Plutona te energie zachęcają cię do uwolnienia się od tego wszystkiego i ruszenia naprzód. Aby osiągnąć ten mały cud, podkreślają wszystkie twoje zalety. W tym miesiącu odzyskasz odwagę, która pozwoli ci pokonać wszelkie przeszkody. Dlatego jest prawdopodobne, że sprzeciwisz się przeszłemu doświadczeniu i będziesz miał rację. Dlaczego? Ponieważ bunt jest częścią twojej natury i prowadzi do tych szans, okazji i spotkań, które uwalniają cię od tego, co cię uciska.

Miesięczny Horoskop Kwiecień 2024 dla Strzelec
Idź do

  Miłość

  Jeśli masz poczucie braku miłości, to teraz będziesz rozpieszczany! Planety w Baranie sprawiają, że nadrobisz zaległości. W tym miesiącu twoje życie miłosne nabiera nowego obrotu dzięki nowemu spotkaniu lub zmianie stylu życia.

  W związku

  Mercury zapoczątkowuje korekty. Między 2 a 26 wiecie o jej ruchu wstecznym, będziesz miała wrażenie, że ciągle mówisz o tym samym. Nie tracź cierpliwości, bo to dla twojego dobra.

  Singiel

  6 kwietnia Wenus dołącza do Merkurego w Baranie. Dzięki temu duetowi energii, będziesz mnożyć spotkania i nagłe zauroczenia. W ten sposób na pewno znajdziesz tę jedyną, która zawróci twoje serce!

  Kariera / Finanse

  Część pokera może dobrze podsumować twój miesiąc w kwestiach finansowych lub zawodowych! Podlegasz wpływom Ryb, Marsa i Saturna, które napełniają cię wątpliwościami i działaniami niezorganizowanymi, co może zniszczyć twoje piękne entuzjazmy, zarówno w pracy, jak i w sprawach finansowych. Do 19 kwietnia Słońce i Merkury w Baranie, a od 5 Wenus, mogą jednak ułatwić twoją kreatywność lub zawarcie wygranej w grze losowej, zaryzykuj! Twój kariera nie ruszy naprawdę, zarządzaj bieżącymi sprawami, dotrzymuj zobowiązań, nie obiecuj więcej, niż możesz dotrzymać. Poczekaj cierpliwie!

  Porady na miesiąc

  Staw się przeciwko powszechnym przekonaniom i narzuć swoją prawdę! To będzie bardziej produktywne niż znoszenie sytuacji, która paraliżuje i sprawia, że zaczynasz wątpić we wszystko i we własne umiejętności.

  Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.