Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2025

W tym miesiącu możliwe jest zamieszanie w sferze życia rodzinnego lub uczuciowego! Słońce i Neptun w duecie do 19-tego oświetlają Twój dom lub relacje rodzinne, czy masz w sobie wystarczająco dużo energii do działania? Merkury w Rybach od 7-go ułatwia podróżowanie lub relacje z kimś bliskim, podczas gdy 16-go ta planeta ślizga się w Baranie i może nieco zaognić atmosferę, w tej sytuacji bądź ostrożny! 19-go, energie Byka, Słońca i Urana sprawiają, że Twoje kontakty z najbliższymi będą bardzo owocne i satysfakcjonujące! W sferze finansowej otrzymasz energie od Plutona, możliwy jest wzrost Twojego wynagrodzenia lub poważna zmiana źródła dochodu. Jupiter wspiera Twoje wysiłki zawodowe.

Miłość

Wenus zwiększa Twoje poczucie własnej wartości i sprawia, że Twoje zachowanie stają się mądre i inspirujące. Twoim partnerom będzie ciężko do 18., więc pozostań dyplomatyczny i otwarty, jeśli rozmowy staną się trudniejsze niż zazwyczaj. Po 18-tym pojawiają się szanse na znaczące pogłębienie Twoich relacji, czy jesteś gotowy na zbliżenie?

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc jest skupiony na związkach, co może oznaczać, że niektóre relacje zmieniają się lub znikają według Twojego kaprysu. Pluton rozpoczyna głębokie i trwałe zmiany w Twoich źródłach dochodu, to powód do radości!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko