Dzisiaj, Środa 21 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Baran na Lipiec 2020

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 21/10/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Mars, twoja planeta, będzie w twoim znaku przez cały miesiąc. Buja się! Będziesz miał energię i odwagę, by żyć, uderzając w bębny! Wenus w Bliźniętach w przejawie twojego znaku, sprawi, że twoje oddane serce zostanie docenione w kontaktach z innymi! Aż do 22-go Słońce w Raku, a także Merkury, przez cały miesiąc, wywołają wiele dyskusji w twoim domu. Saturn w Koziorożcu, od 2-go, zachęci cię byś przyjrzał się kwestiom społeczno-zawodowym, być może jest coś do zrozumienia. Jowisz i Pluton namawiają cię byś odpuścił to, co przestało już służyć i twojej zawodowej ewolucji. Uran w Byku przyniesie nieoczekiwaną zmianę źródła dochodu, w pierwszej dekadzie. Od 23-go do 31-go, Słońce w Lwie będzie czuwać nad twoimi ukochanymi!

Miłość

Lipiec powinien być świetnym miesiącem! Mars w twoim znaku to oznaka zmysłowości! Wyjątkowa entuzjastyczna i dynamiczna miłośc niesie Cię! Wenus zamieszka w obszarze związków, ułatwiając spotkania. Będzie jeszcze silniej oddziaływać w ostatnim tygodniu, kiedy Słońce będzie w Lwie. Mercury w Raku sprawi, że będziesz trochę nieporadny, bądź ostrożny!

Nasza rada dla Ciebie

Powrót Saturna do kwadratu twojego Słońca, w trzeciej dekadzie, należy odebrać jako lekcję, aby nie cierpieć. Przez cały znak ciesz się latem, oszczędzaj budżet, nie bądź rozrzutny. Kochaj swoich bliskich.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko