Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Lipiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Skoncentruj się na swoim majątku i miłości, drogi Bliźniaku! Przed tobą przełom w uczuciach za sprawą Wenus w twoim znaku przez cały miesiąc! Merkury, twoja planeta, w Raku i Słońcu do 22-go, stworzy klimat sprzyjający osiągnięciu finansowego sukcesu. Mars w Baranie dodaje energii twoim planom i zapewnia Ci aktywnych i przedsiębiorczych przyjaciół. Jowisz, Pluton i Saturn w Koziorożcu, w trzeciej dekadzie, przyniosą powiew wewnętrznej przemiany i wzrost zainteresowania wspólnym dobrobytem. Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, przygotuje cię na nagłe wydarzenia, które wkrótce nadejdą. Bądź czujny. Neptun w twoim znaku wniesie mglistą, nierealistyczną inspirację do obszaru społeczno-zawodowego. Pozostań niewzruszony!

Miłość

Twoja charyzma sprawi, że przez cały miesiąc będziesz emocjonalnie spełniony. Mars w Baranie, w harmonii z twoim znakiem, połączy twoje libido z uczuciem, co wspaniale cementuje związek i daje dużo radości. W ostatnim tygodniu miesiąca będzie jeszcze lepiej, dzięki wsparciu Słońca w Lwie, umocnisz relacje!

Nasza rada dla Ciebie

miłośc daje ci szczęscie w życiu, szczególnie jeśli zapominasz o pracy i finansach! Sprawdź, jak wykorzystać chwilę, wyciszając nadpobudliwy umysł. Zaufaj sobie i wszechświatowi, to idealna mapa drogowa!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko