Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Lipiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Skupiasz się na planach i kręgu przyjaciół, droga Panno! Do 22-go możesz liczyć na Słońce i Merkurego w Raku, w pięknym aspekcie twojego znaku, którzy wspierają twoje plany i dyskusje. Pozytywne nastawienie i chęć pójścia do przodu będą cechować ten letni okres! Dzięki Saturnowi, Jowiszowi i Plutonowi w Koziorożcu, w ostatniej dekadzie, nastąpi cudowna ewolucja spraw miłosnych lub związanych z twoimi dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Neptun inspiruje i ożywia sprawy małżeńskie, szczególnie w ostatniej dekadzie! Mars w Baranie obudzi dość gwałtownie twoje, docenisz nieco więcej słodyczy. Szanuj siebie. Wenus w Bliźniętach rozsiewa miłośc na twojej ścieżce społeczno-zawodowej, czy wiesz, jak ją zauważyć? Od 23-go do 31-go, Słońce w Lwie doładuje twoje baterie.

Miłość

Mars w Baranie zapowiada intensywność zmysłową. Wenus w Bliźniętach, zwraca twoją uwagę na intelektualny wymiar miłości, co może mieć ogromny wpływ na rezultat ewntualnego spotkania. Odczuwasz zmysłowe impulsy ze strony Marsa, podczas gdy to, co przynosi Wenus stoi w sprzeczności z twoją wycofana naturą. To skomplikowane.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli uda ci się zrównoważyć potężny napływ energii bombardujący twój znak, ten letni miesiąc przyniesie Ci tylko korzyści. Dbaj o swoich przyjaciół. Oni sprawią, że poczujesz się dobrze! Dla ciebie zaproszenia, życzliwość, ale z umiarem!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko