Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Lipiec 2020

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Niebo ma w swojej opiece twoją miłośc i twój dom, droga Rybo! Słońce do 22-go i Merkury przez cały miesiąc w Raku, dają piękny efekt. Twoje uczucia, ukochane osoby i dzieci będą najważniejsze. Merkury ułatwi rozmowy z finezją, tak jak lubisz. Neptun, twoja planeta, spowoduje, że w domu będziesz bardziej empatyczny i wzmocniony duchowo. Niebiosa będą miały wspaniały wpływ na twoje kontakty towarzyskie: wspaniałe plany, prawdziwe przyjaźnie. Uran w Byku, w pięknym aspekcie twojego znaku, w pierwszej dekadzie, wniesie w twoje środowisko nutę oryginalności i powiew nowości. Mars w Baranie może zwiększyć zarówno ilość pieniędzy, jak i wypadów: znajdź równowagę! Wenus w Bliźniętach wniesie do domu dobre samopoczucie. Od 23-go codzienna rutyna powróci!

Miłość

Jeśli chcesz coś oświadczyć swoim bliskim, ukochanemu lub dzieciom, jest to idealny czas, aby to zrobić! Planety w Raku pomogą zrealizować ten plan skutecznie i delikatnie. Twoje zmysły będą trochę pragmatyczne. Twoim priorytetem nie będzie oszukiwanie się. Jest lato, odpocznij, posmakuj radości lekkiej miłości i ognistych zmysłów!

Nasza rada dla Ciebie

Brak negatywnych planet w kwadrze twojego znaku, zwiastuje łatwy miesiąc. Nie myśl jednak, że wszystko będzie różowe, twój charakter idealizuje rzeczywistość, więc może być nieco przesadzona. Po prostu żyj sobie spokojnie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko