Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Lipiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Niebo ma w swojej opiece twoją miłośc i twój dom, droga Rybo! Słońce do 22-go i Merkury przez cały miesiąc w Raku, dają piękny efekt. Twoje uczucia, ukochane osoby i dzieci będą najważniejsze. Merkury ułatwi rozmowy z finezją, tak jak lubisz. Neptun, twoja planeta, spowoduje, że w domu będziesz bardziej empatyczny i wzmocniony duchowo. Niebiosa będą miały wspaniały wpływ na twoje kontakty towarzyskie: wspaniałe plany, prawdziwe przyjaźnie. Uran w Byku, w pięknym aspekcie twojego znaku, w pierwszej dekadzie, wniesie w twoje środowisko nutę oryginalności i powiew nowości. Mars w Baranie może zwiększyć zarówno ilość pieniędzy, jak i wypadów: znajdź równowagę! Wenus w Bliźniętach wniesie do domu dobre samopoczucie. Od 23-go codzienna rutyna powróci!

Miłość

Jeśli chcesz coś oświadczyć swoim bliskim, ukochanemu lub dzieciom, jest to idealny czas, aby to zrobić! Planety w Raku pomogą zrealizować ten plan skutecznie i delikatnie. Twoje zmysły będą trochę pragmatyczne. Twoim priorytetem nie będzie oszukiwanie się. Jest lato, odpocznij, posmakuj radości lekkiej miłości i ognistych zmysłów!

Nasza rada dla Ciebie

Brak negatywnych planet w kwadrze twojego znaku, zwiastuje łatwy miesiąc. Nie myśl jednak, że wszystko będzie różowe, twój charakter idealizuje rzeczywistość, więc może być nieco przesadzona. Po prostu żyj sobie spokojnie.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko