Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Lipiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Sznujesz swojego partnera i darzysz uczuciem, drogi Strzelcu! Aż do 22-go, Słońce w Raku zwraca uwagę na twoje społeczno-zawodowe przeznaczenie. Czy jesteś zadowolony z tej dziedziny życia? Merkury w Raku przez cały miesiąc będzie zajmować się, w szczególności, kontaktami z przełożonymi. Saturn, Jowisz i Pluton w Koziorożcu od dawna przemodelowują twoje finanse, twoje fundamenty już się ruszają lub zaczną się ruszać w trzeciej dekadzie. W pierwszej dekadzie zadbasz o swoje zdrowie, zorganizujesz swoją codzienną pracę inaczej, za sprawą wpływu Urana. Mars w Baranie obdarzy cię hojnie perspektywą wspaniałej miłości! Wenus w Bliźniętach, skierowana w stronę twojego znaku, zwróci uwagę na związek między tobą a innymi oraz twoją drugą połową, jeśli ją masz! Od 23-go do 31-go, Słońce w Lwie, w pięknym położeniu twojego znaku, spowoduje, że będziesz dumny ze swoich przyjaciół i swoich planów, czas na ucztę?

Miłość

Przyrzeczenia! Żarliwa dynamika, uczucia zgodne z twoją naturą, bez bólu głowy! Od 23-go, wszystko się jeszcze nisili. Wszechświat będzie wspierał chęć pojednania lub po prostu spędzenia urlopu w miłym towarzystwie. Pamiętaj, aby rozmawiać delikatniej, mniej żarliwie!

Nasza rada dla Ciebie

Poza pierwszą dekadą, która może odczuć wstrząs (wpływ Urana w Byku), szczególnie na poziomie zawodowym, ten miesiąc zapowiada się wyjątkowo korzystnie na poziomie emocjonalnym. Będziesz rozpieszczany przez niebiańskie siły. Zrelaksuj się i ciesz chwilą!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko