Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Lipiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Zwiększona introspekcja i piękna energia emocjonalna, drogi Wodniku! Aż do 22-go, Słońce i Merkury w Raku zachęcą cię do zadawania pytań o sens życia, zanurz się w sobie! Nie można wykluczyć także kwestii finansowych. W ostatniej dekadzie dojrzeje w tobie kluczowy etap twojego istnienia, stworzony przez ciężkie planety! Pierwsza dekada i Uran w Byku tworzą rodzinny lub mieszkalny klimat. Działanie może przybrać kształt. Dbaj o swoje dochody, Neptune czasami robi psikusy! Mars w Baranie i Wenus w Bliźniętach, połączone z twoim znakiem, zapowiadają satysfakcję sentymentalną dla wszystkich. Od 23-go do 31-go: zaszczytna podróż!

Miłość

Będziesz nadal obywatelem świata, jakim jesteś! Będziesz kochał całą planetę i w tym miesiącu ten szał będzie trwał! Twoje nastawienie wyróżnia cię z otoczenia, twoje uczucia są ciepłe, bawią i tworzą się! Aż do 22-go lekka rezerwa, ale od 23-go pełen relaks!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu, aż do 22-go, zrób wszystko, aby dowiedzieć się, jak oprzeć się tendencji do komplikowania sobie życia mrocznymi pomysłami. Introspekcja nie jest mentalną torturą! Masz niesamowitą moc, żyj nią. Zlikwiduj potencjalne napięcie poprzez uprawianie sportu.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko