Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2021 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

SkorpionW tym miesiącu skupiasz się na swoim ideale życia i potrzebą inwestycji społeczno-zawodowych! Aż do 22. Słońce w Raku wzmacnia twoją miłośc do życia, zwiększa się twoje pragnienie podróżowania! Jowisz w twoim obszarze miłości do 28 pozwala na zmiany w związku, a nawet jego legalizację lub pogłębienie relacji rodzicielskiej, jeśli jesteś rodzicem. Uran nadal wnosi do twojego intymnego, zawodowego lub rodzinnego obszaru wiele nieprzewidzianych sytuacji. Moc Saturna wpłynie na reorganizację twojego domu lub relacji rodzinnych, wysłuchaj ich konstruktywnego przesłania. Wkładasz wiele miłości w swoją pracę, aż do 22. wtedy atmosfera staje się jeszcze bardziej przyjazna. Od 23 Słońce w Lwie oświetla twoje przeznaczenie, stawia cię w centrum uwagi, nie przesłaniając potrzeb innych!

Miłość

Twój namiętny temperament będzie się odzywał przez cały miesiąc dzięki Wenus, czasami w Lwie, czasami w Pannie. Będziesz zatem balansował między okazywaniem swoich namiętnych uczuć, a dziewczęcą łagodnością. Mars, także w Lwie do 29 dnia, obdarza cię potężną, zmysłową energią. Pamiętaj, że we wszystkim należy zachować pewien umiar. To lato będzie pełne gorących emocji!

Nasza rada dla Ciebie

Niebo rzuca wyzwanie twojej pracy, ale twoja wyjątkowa natura sprosta wszelkim przeszkodom. Tego lata ciesz się wpływami Jowisza i Raka, aby po prostu czerpać przyjemność z radości, miłości lub dobrego samopoczucia.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko